Bieg Bohaterów 2021 za nami!

Cóż to był za bieg! Tłum zawodników uczcił pamięć Bohaterów Powstań Śląskich! Widok biało-czerwonej fali przemierzającej trasę od Pomnika Powstańców Śląskich w Katowicach do Parku Śląskiego w Chorzowie był zachwycający. Bardzo dziękujemy Wam za udział i ogromną dawkę pozytywnej energii, jaką od Was otrzymaliśmy. Serdecznie gratulujemy Wam ukończenia tego wyjątkowego biegu oraz osiągniętych rezultatów.

W kategorii mężczyzn najlepsi okazali się:

1. Kuba Tesluk (13:21)

2. Sebastian Marcol (13:25)

3. Przemysław Denicki (14:10)

Wśród kobiet najszybsze były:

1. Rozalia Malina (15:11)

2. Aleksandra Bańbor (15:52)

3. Paulina Błaszczyk (16:28)

Wyniki Biegu Bohaterów znajdziecie tutaj: Wyniki

Serdeczne podziękowania ślemy do naszego Głównego Partnera – Województwa Śląskiego, bez którego Bieg Bohaterów nie mógłby się odbyć.

Dziękujemy setkom wolontariuszy, którzy jak zawsze z wielkim zaangażowaniem wspierali nas w biurze zawodów, na trasie oraz mecie biegu.

Za pomoc w organizacji naszego wydarzenia dziękujemy również służbom mundurowym oraz wszystkim, z kim mogliśmy współpracować – m.in. Radiu Katowice, które objęło nasze wydarzenie patronatem medialnym, a także firmie Balviten.

Już wkrótce opublikujemy na naszej stronie oficjalną galerię i film z imprezy.

Nie pozostaje nam nic innego, jak na dobre rozpocząć przygotowania do naszego wiodącego wydarzenia – Silesia Marathon 2021. Do zobaczenia w październiku na Stadionie Śląskim!