Koszulka bohatera

Bieg Bohaterów zaplanowany na 19 czerwca o symbolicznej trasie długości 4,2 km to szczególne wydarzenie, którym uczcić chcemy setną rocznicę powrotu Śląska do Polski. Podniosły charakter biegu zasługuje na wyjątkową oprawę. Tak samo jak przy ubiegłorocznej edycji imprezy przygotowaliśmy dedykowane koszulki, które otrzymają wszyscy uczestnicy zawodów.

Koszulka startowa Biegu Bohaterów zaprojektowana została w biało-czerwonych barwach, z akcentem orła w koronie umieszczonym z przodu oraz zarysem dawnych granic dzielących Polskę i Górny Śląsk z tyłu. Na piersi umieszczona została flaga narodowa oraz znak herbowy Województwa Śląskiego – Głównego Partnera wydarzenia. Rękawek koszulki zdobi natomiast logo biegu.

Mamy nadzieję, że koszulka drugiej odsłony Biegu Bohaterów zdobędzie Wasze uznanie i stanie się piękną pamiątką aktywnie spędzonego czasu.

Warto dodać, że za projekt tegorocznej koszulki odpowiada Masza, obywatelka Ukrainy, która od kwietnia współtworzy z nami nasze wydarzenia.

Zapisy online na Bieg Bohaterów trwają do 10 czerwca, a limit uczestników to 2022 osoby. Szczegóły wydarzenia znajdziecie w regulaminie biegu.

Zapraszamy do udziału!

Zapisz się