Pacemakerzy 19. Silesia Półmaraton

Jeśli chcilibyście osiągnąć doskonały wynik i przekroczyć metę w wymarzonym czasie, warto skorzystać ze wsparcia doświadczonych zawodników, którzy pomogą zrealizować Wasze plany. Z przyjemnością przedstawiamy naszych tegorocznych pacemakerów. 10 doświadczonych biegaczy poprawadzi Was na następujące czasy: 1:30, 1:40, 1:50, 2:00 i 2:10.

Każdy z pacemakerów ubrany będzie w dedykowaną koszulkę z napisem PACEMAKER, czerwony numer startowy, a dodatkowo będzie miał baloniki z wypisanym czasem.

Marek Nawrot - 1:30

Od 6 lat mąż, od 3 lat tata, od tygodnia tarnogórzanin, a biegacz już od 12 lat! Moim pierwszym półmaratonem była właśnie Silesia - jesienią 2012 roku. Od paru lat balansuję między bieganiem ulicznym a górskim, szczególnie na dystansach ultra. Co jeszcze? Czasami miewam koszmary o spóźnieniu się na zawody, permanentnie zmagam się z nadmierną ilością butów, a od dłuższego czasu biegam w jednym teamie z naszym katowickim Arcybiskupem Adrianem.

Leszek Małyszek - 1:30

" Biegam już od wielu lat... Początki były podobne jak u wielu z Was czyli "co ja nie dam rady? JA?" Były upadki i wzloty, i była chęć na więcej, mocniej i szybciej i tak w "kółko". U mnie skończyło się na ultra czyli 24h machania nogami z uśmiechem na twarzy przez 260 km ( ten uśmiech to nie zawsze) dlatego z chęcią poprowadzę Was na wymarzone 4:15min/km przez 21,095 km. A czy Wy będziecie się uśmiechać na końcu, to już zależy od Was, przy czym postaram się sprawić swoim doświadczeniem, by ten Wasz uśmiech był jak NAJSZERSZY :-)"

Tomasz Waszkiewicz - 1:40

Mam na imię Tomasz i od 2011 roku biegam regularnie. Mam już na swoim koncie udane starty na dystansach półmaratońskich oraz maratońskim, a także w formule BnO, dogtrekking, różnorakich sztafet. Starty w biegach multiday to wspaniała podróż w głąb siebie i stąd moje zamiłowanie do tego typu wydarzeń. Jeśli chcesz przebiec Silesia Półmaraton w czasie 1 godziny i 40 minut, to serdecznie zapraszam pod moje i ? skrzydła. Razem przebiegniemy ten dystans w tempie, które pozwoli Ci osiągnąć Twój cel i przekroczyć swoje własne granice.

Grzegorz Kowalski - 1:40

Jako zawodnik mam na koncie ukończonych kilka maratonów i sporą liczbę półmaratonów. Moją pasją jest dzielenie się swoim biegowym doświadczeniem. Po raz kolejny będę miał zaszczyt pomóc innym w zrealizowaniu biegowych marzeń, tym razem na dystansie 21.0975m. Serdecznie zapraszam pod swój balonik na czas 1.40h. Będzie sympatycznie, a równe tempo gwarantowane do końca.

Łukasz Mietła - 1:50

Nazywam się Łukasz Mietła. Mam 45 lat. Przygodę z biegami rozpocząłem 10 lat temu. I od razu się w tym zakochałem. Dodam także że miłość do biegania dzielę także z jazdą na rowerze a w okresie zimowym ze skiturowaniem i narciarstwem zjazdowym. Wszystkich chętnych do uzyskania czasu poniżej 1:50h zapraszam pod moje baloniki :). Nie będziemy się nudzić!

Jan Żogała - 1:50

Sport towarzyszy mi praktycznie przez całe życie. Najpierw był to hokej, a teraz od kilkunastu lat moją pasją jest bieganie. W tym czasie ukończyłem kilkadziesiąt maratonów, półmaratonów. Od 4 lat należę do jednej z największych grup biegowych na Śląsku - Huragan Ligota. Moim motttem biegowym jest "Run&Fun". Dlatego zapraszam wszystkich pod swoje skrzydła - postaram się szybko i z uśmiechem na twarzy doprowadzić grupę na metę w wymarzonym czasie.

Witek Twardzosz - 2:00

Biegam bo lubię od wielu lat. Ukończyłem wiele maratonów, półmaratonów oraz ultramaratonów. Miałem przyjemność prowadzić jako zając Maraton Warszawski, Półmaraton Warszawski oraz Silesię Półmaraton. Zapraszam na czas 2:00 Do zobaczenia!

Przemek Nawrocki - 2:00

Jest mi niezmiernie miło kolejny raz poprowadzić grupę jako ”zajączek”. Moje doświadczenie biegowe pozwala przypuszczać, że jak zdecydujesz się pobiec ze mną to chyba dobiegniemy w wyznaczonym czasie 😉 Do tej pory mam za sobą kilkadziesiąt półmaratonów, maratonów oraz kilkanaście biegów ultra 🙂

Iwona Surgucka - 2:10

Hejka. Mam na imię Iwona. Biegam od 2016r, Mam za sobą wiele biegów na różnych dystansach, w tym półmaratonu i maratonu. Od 2019r moją największą pasją są biegi ultra, to w nich czuję się najlepiej. Od kilku lat jestem peacemakerem na dystansach półmaratonu i maratonu i uwielbiam te chwile! Razem pobiegniemy na 2:10 i nie będziemy się nudzić 🙂

Dariusz Kołodziej - 2:10

Nazywam się Dariusz Kołodziej,przygodę z bieganiem rozpocząłem w 2014r. Od tego czasu udało mi się przebiec około 86 półmaratonów i 23 maratony oraz wiele innych biegów na krótszych i dłuższych dystansach..Jeżeli planujecie przebiec Półmaraton w czasie 2:10 serdecznie zapraszam pod Mój balonik. Gwarantuje dobrą zabawę i punktualność